Srpen 2009

Nová generace-5.kapitola

29. srpna 2009 v 19:27 | Emi |  Nová generace
Takže je tu další kapitolka k téhle blbosti, co se vám tolik líbí. Je to kvůli Kurushimi, která trvala na výměnném obchodu. Je to asi nejvtipnější část, co jsem zatim napsala a opět jsem se obula do Zetsua. Co vyvede tentokrát? Neptejte se, ale přečtět a okomentujte:-D A nezapomeňte hlásnout v anketě a kliknout na Kasumi ať může vyrůst:-)
Sayuri

Nová generace-4.kapitola

29. srpna 2009 v 16:11 | Emi |  Nová generace
Takže tady máte další díl té prapodivnosti. Musela jsem se posunout v čase páč to byla totální nuda. Název vám asi napoví, co se dneska bude dít. Původně jsem chtěla napsat Nightmares, ale chybí mi devátý koment. Myslím, že od Shidori, ale je v podstatě jedno kdo ho přidá krom těch, co už ho daly. Do té doby tu nové Nightmares totiž nebudou. K Nové Generaci vás píše komentáře hodně takže vám zatím ultimáta dávat nebudu. Kazumi se objeví nejpozději v šestém dílu to jí slibuju! Jinak rozhodla jsem se zase dávat k povídkám obrázky tak asi udělám anketu jestli je ke článkům chcete nebo ne. Najdete ji pod článkem tak nezapoměňte prosím zahlasovat. A ještě dneska čekejte oznamko o budoucnosti. Zase začíná školní rok tak mám pro vás pár důležitých věcí:- Tě už hezké čtení:-) A komentáře!
Asse, An a Akki

Nová generace-3.kapitola

28. srpna 2009 v 14:04 | Emi |  Nová generace
Takže opět jsem dělal výměnný obchod a tentokrát s Kazumi. Ta na oplátku měla napsat recenzi k nové povídce, do které se lze hlásit ---ZDE---. Tahle povídka je zvláštní v tom, že jsou jen dvě strany a to buď písečná nebo Orochimaru:-) Já jsem pochopitelně musela být natolik střelená abych se spolu s dvojčaty Sato přihlásila na stranu pedofilního Oroxichta:-D Ale je to na vás! Hlašte se určo to bude stát za to! A to mi připomíná ještě jednu povídku na smyšlené postavy ovšem u Tory a Kurushimi. ---ZDE--- se můžete přihlásit pro změnu k ní! Tak to je asi všechno, co se reklamování týká a teď k povídce. Je to nuda a bude dokud se nenarodí alespoň nějací prckové. navíc teď nějak nemám humor, respektive se ho ze sebe asi snažím vynutit. Takže nic moc, ale snad se to zlepší! Tak hezký čtení a nechte komenty:-)

Co z toho proboha vyroste?


Nová generace-2.Kapitola

26. srpna 2009 v 22:10 | Emi |  Nová generace

Rozchod? Fajn!

Nová generace-Týmy a rodiny

26. srpna 2009 v 14:22 | Emi |  Nová generace
Ták konečně jsou tu formou obrázků ukázáni všichni účinkující. První budou týmy a pak rodiny! Jen Tora tu ještě rodinu nemá, jelikož nemam obrázky kluků. Hned jak se mi dostanou do ruky objeví se tu i její rodinka:-) Co se týmů týká: Bylo to náročné a já fakt nevěděla jak to udělat. Čtyři z vás mají nějaké pojítko k Itachimu a chtěla jsem týmy po třech. Takže jsem to vyřešila trochu jinak. Holky, co teprve přijdou budou spolu a s jedním do teď přebývajícím členem. Endariu jsem zas nemohla dát ke trojici, ale ke dvojici, tekž proběhlo velké přehazování. Nakonec jsem vyhověla jen přání Kate a Endarii. My ostatní jsme úplně jinak! Tak to omrkněte a napište jestli máte námitky abych to změnila, ale jen pokud je to životně důležité! Teď už perex:-)

Nová generace-1.kapitola

25. srpna 2009 v 22:17 | Emi |  Nová generace
Především se omlouvám Yoruichi, ale opravdu jde jen o Akatsuki. Jediný kdo dostal výjimku byla Reiko a to jelikož jí dlužím a taky to holky, co účinkují schválily. Proto se do povídky bohužel nevešla ani Amira. Ráda bych udělala výjimek více ovšem už tak (a to ještě nemám profil od Tory takže ji nepočítám ještě) budu psát o 13 (pravděpodobně 16) postavách nemluvě o samotných akatsuki. Tudíž je jich opravdu hodně a nemůžu si to dovolit. Nicméně Princezny se pomalu ale jistě chýlí ke konci a tak určitě přijde povídka nová! V té má jak Amira tak Yoruichi už jisté místo jelikož se sem do téhle nevešly. Jsem teď plná nových nápadů takže se nebojte, že nepřijdu s nějakou originální prkotinou. Jinak pro holky, co se rozhodly mě dokopat k psaní knihy. Mám první odstavec! Jsem skvělá že? Škoda, že vůbec nedává smysl. Mno budu to všechno konzultovat s Kurushimi a třeba to nakonec fakt napíšu. Držte pěsti. A teď už k povídce. Je to nová povídka a vy si pravděpodobně už řikáte, že mi hrabe. Ano hrabe! A tenhle výtvor toho důkazem! Je to totálně ujeté, ale vy o to máte zájem tak proč ne? Je to první kapitola, která moc neřekne jen uvede. Příště přibudou podoby všech a složení týmů. Dnes se tam objevím hlavně já, Kurushimi, Tora, Kate a Endaria. Kazumi s Reiko se objeví až později. Reiko ví proč. Tak hezké čtení.

Kam ďábel nemůže, nastrčí ženskou...

Nová generace-recenze

24. srpna 2009 v 23:58 | Emi |  Nová generace
Tákže Emi se dočista zbláznila a chystá další povídku. Tentokrát úplně jiného rázu než Nightmares. Tahle bude vtipná, ale i plná kruté reality života Akatsuki. O čem to tedy bude? Co když si Akatsuki najdou ženský a nedají si bacha? Jistě chápete, co příde a tak tu mám možnost se přihlásit! Jakou formou? Čtěte pod perexem!

Princezny z Temnot-16.kapitola

17. srpna 2009 v 0:17 | Emi |  Princezny z Temnot
Tak díky Kurushimi je tu další i když krátká část princezen. Připomínám, že vy co jste nestihly tu máte ještě dvě nové jednorázovky a nové nightmares, ke kterým je tu také prosba....tak to omrkněte a teď už hezké čtení!

Jizva

Proklety darem

16. srpna 2009 v 23:13 | Emi |  Jednorázovky
Tuhle povídku bych chtěla věnovat několika lidem. Je to opět jednorázovka se kterými se v mé mysli roztrhl pytel. A o čem je tentokrát? Opět je to úvaha nad absurditou. Tentokrát se však týká anime a některých konkrétních postav. Je to zamyšlení nad jejich chování, myšlením, uvažováním. Nad důvody jejich činů. Chtěla bych tuhle povídku především věnovat třem slečnám, které napíšou komentář snad ke každému článku co tu vyjde. Dělají tak v podstatě po celou existenci blogu a já jsem jim za to neskutečně vděčná. Tohle je jako další z mnoha poděkování vám Kurushimi, Toro a Amiro! Kromě těhle slečen, které si tam stejně jako já zahrají svou roli, pak povídka patří i vám ostatním jež máte v anime podobný charakter. Byla bych vděčná za názory a komentáře. A přiznám se, že cíl je vás rozbrečet. Asi nevydařený, ale za pokus to stálo. Díky!

Proklety darem

Omluva, nové články, info a budoucnost....prostě PŘEČÍST!!!

5. srpna 2009 v 16:11 | Emi |  Naše kecy, oznamy a věčné omluvy
Takže dneska tu přibylo hodně článků.
1.Jsou tu profily do cest osudu, které najdete zde: ODKAZ
2.Tři nové části k povídkám a to Deník života a smrti, Cesty Osudu a nová povídka Věčný (ne)život. Ke všem bych ráda komentáře! A to mi připomíná, že mi nějaké stále chybí u zatím posledních Nightmares! Dokud je neokomentujete nebude další díl!
3.Nová písnička do písniček pro inspiraci tak se koukněte mohla by se vám hodit. Brzy zase nějaká přibyde.
4.V Yukiiných obrázkách je další její výtvor takže určitě shlédnout a zkritizovat!

Co dál?
1.Snad brzy přihodím ty fotky a report ze Sázavafestu, ale dejte mi čas prosím.
2.Chystám se na Princezny a Střední, ale opravdu jen chystám:-)zatím. opět poprosím o trochu času.

Na závěr vám chci připomenout, že se stále můžete hlásit do Cest. A poprosit vás o strpení. Přísun článků se zase zpomalí. Důvod? Hokej! Už začala hlavní sezona a času na blog podstatně ubylo. Hokej má holt vždycky přednost s tím nic nenaděláte!

Vaše milovaná Emi

Madara

5. srpna 2009 v 15:52 | Yuki |  Obrázky
Další z mojich dílek....:)


|designed by Emi|
|All right are reserved 2010|http://michinoankoku.blog.cz|