Prosinec 2009

Nová generace-8.kapitola

29. prosince 2009 v 0:24 | Emi |  Nová generace
Tak jsem dlouho nic nenapsala že? No tak tu je jeden nový díl. Měl být vtipný, ale dopadlo to asi tak nulově jako vždycky. Omlouvám se, že jsem se opět navezla především do Kurushimi a stejně tak se omlouvám za nedostatek romantických scén. Pokusím se to nějak napravit, ale mějte na paměti, že tohle má být především komedie takže scén při měssíčku moc nečekejte. (Pozor spoiler: I když zfetovanej Pein je pravděpodobně schopen všeho...) Prosím o komenty, díky!
Jinak je nově poupravený povídkový rozcestník tak to určo očekujte. Snažila jsem se ho ještě zpřehlednit:-)

Omamné účinky přípravků na vlasy...

Vánoce, Vánoce...

24. prosince 2009 v 13:47 | Emi |  Naše kecy, oznamy a věčné omluvy
Ohayooo všichni! Není to tak dávno, co blog oslavil první narozeniny. Pamatujete? Já věřím, že jo. A není to tak daleko, co bude blog slavit narozeniny druhé! Ještě než k tomu však dojde jsou tu Vánoce. Ty loňské byly zanedbané ve jménu stěhování z původní adresy a nedostatku času. Ani letošní, tedy druhé Vánoce blogu sebou moc volna nepřinesly, ale to mi nezabránilo v napsání tohoto článku.

Chtěla bych tedy touto cestou za sebe a holky spoluadminky popřát všem krásné Vánoce, spousty, spousty dárečků a splněných přání. Aby jste si tento den užili se svými nejbližšími bez hádek a jiných negativních vlivů. Aby jste si pročistili hlavu a alespoň na chvilku odhodili případné starosti. Aby Vám čas neklouzal mezi prsty a vy si život užívali plnými doušky, protože to je nakonec to nejdůležitější. Prostě vám přejeme ty nejkrásnější možné Vánoce. A nesmí chybět pochopitelně hodně zdraví, štěstí a úsměvu. A možná... možná přijde i zlaté prasátko! A možná bude mít i ty velký zahnutý zuby nahoru!

I náš blog má jedno malé přání. Doufáme a přejeme si aby se Vám u nás líbilo, dále jste navštěvovali tento skromný a poněkud praštěný blog a těšili nás svými komentáři. Všechno proto, abychom se tu za rok zase sešli a já (Emi) mohla znovu přát krásné Vánoce a to už potřetí. Co myslíte? Podaří se vám tohle malicherné přání splnit?

Na závěr jedna ne tak milá věc. Sama vím, že ne všechny přání se splní. Ne všechna jsou totiž reálná ačkoli se mohou zdát na dosah. Jsou to ta nehmatatelná přání. Já pevně doufám, že nikdo z Vás takové přání mít nemusí a pokud přeci jen ano, mám tu pro Vás mnou už několik let prověřovanou radu. Schovejte slzy do kapesníků a usmějte se na ty, kteří s Vámi jsou a mají Vás moc rádi. Oni neradi vidí Vaše trápení, trápí se potom taky. A až večer půjdete spát, nechte si zdát o svém přání. Některé sny se prostě nesplní když se probudíme jen se rozplynou společně se spánkem. To je jejich největší krása, nejhorší vlastnost. Nesmíme se jimi nechat pohltit. Protože okolo je spoustu jiných veselých a krásných věcí, zážitků, které potom prošvihneme. A to nechceme ne? Tak se usmějte! Jsou Vánoce!

PS.:Pod perexem najdou nejblížší blogy našeho blogu dáreček!

Do soutěže...

20. prosince 2009 v 20:07 | Emi
Tak tady je jedno z mých dílek. Je to do grafické soutěže ZDE. Protestuje mi PS takže to stojí za nic, ale já už to pak nestíhám tak snad to bude stačit alespoň na postup. Koukněte a napište váš názor. Arigato! :-)

Důležité!!!! Přečíst a následovat Emi!!! Je to skoro rozkaz!!!

20. prosince 2009 v 18:54 | Emi |  Naše kecy, oznamy a věčné omluvy
Tohle je důležité! Nevylučuji, že někteří z vás upadnout do bezvědomí nebo vás minimálně nenavštíví mdloby či neskrotná chuť pozvracet obrazovku! U milovníků Death note hrozí smrtelný šok! Nejhorší možná noční můra! A já jako milovnice Death note považuji za svou povinnost pokračovat s touto peticí! O co se jedná? Až se pevně usadíte, možná spíš položíte, a seberete odvahu k přečtení dozvíte se!

Madari Naku Uchiha (Kurokawa)

19. prosince 2009 v 16:46 | Emi
Jméno: Madari
Druhé jméno: Naku
Příjmení: Uchiha
Pohlaví: žena
Otec: Madara Uchiha
Matka: Emi Kurokawa
Rodina: příslušníci klanů Uchiha a Kurokawa, sestra Asseisha Naku
Povaha: Madari je dítě narozené v roce neštěstí a tak podědila i velice špatnou kombinaci. Podle mnohých lékařských posudků je ačkoli inteligentní taky zvrácená a šílená. Pravděpodobně ji ovládla vlčí bestie, která se skrývá uvnitř každého příslušníka klanu Kurokawa. I proto tráví 80% času ve své vlčí podobě. Madari je, co se citů týká naprosto prázdná. Nemiluje, ale ani nenávidí. Pouze dokáže respektovat svého otce a vzhlíží ke své sestře. Od otce má také zákaz vraždit ve vlastní rodině pokud někdo z příslušníků neohrozí mě, Asseishu nebo Madaru samotného a je to jediný rozkaz, který plní. Živí se krví a zabije prakticky každého kolemjdoucího.
Schopnosti a kekkei genkai:
Ókamigan-ačkoli jej má nikdy neměla potřebu použít ho. Její tělo není tomuto druhu techniky přizpůsobeno a velmi vyčerpává její chakru. Později jí bylo zakázáno se i jen pokoušet ovládnout tuto techniku, ale ona o to ani nikdy nestála.
Sharingan-už se s ním narodila a je talentovanější než její otec. Byla shledána zázrakem téměř vyvražděného klanu a to zvlášť poté, co se u ní objevil v pouhých třech letech Mangekyou sharingan. Umí jej mistrně ovládat a nikdy jej nevypla.
Vodní štít-nemá. Nezdědila jej a ani jí to nevadí. Vyžívá se ve své nesmrtelnosti a šokovaných výrazech protivníků. Ani nedokáže ovládat vodu.
Katana-ve dvou letech už ji sama ovládala svou myslí. Bude tedy její dědičkou po mé smrti.
Flétna-je to nástroj jehož efekt záleží na vlčím oku a tak sice umí nádherně hrát avšak víc než hudba to není.
Styl boje:Genjutsu, taijutsu, ale zvládá i ninjutsu.
Podstaty:Oheň a vítr
Vesnická příslušnost: Mlžná nebo Temná
Zvláštnosti: Nerozlišuje mezi přáteli nebo nepřáteli. Objevil se u ní Mangekyou sharingan ačkoli je to nemožné. Je němá. Pro bezpečnost vesnice nikdy neopustila sídlo kde vyrostla a svět vídá jen z balkónu. Je pouze Uchiha jelikož podědila více schopností tohoto klanu a je jeho dědičkou. Je prokleta větrem stejně jako její matka a sestra. Je upír.

Asseisha Naku Kurokawa (Uchiha)

19. prosince 2009 v 16:45 | Emi
Jméno: Asseisha
Druhé jméno: Naku
Příjmení: Kurokawa
Pohlaví: žena
Otec: Madara Uchiha
Matka: Emi Kurokawa
Rodina: příslušníci klanu Kurokawa a Uchiha, sestra Madari Naku
Povaha: Asseisha je opakem své o 6 let mladší sestry. Má city a dokáže je občas dát i najevo. Snad jen jednou nebo dvakrát v životě ji viděli v její vlčí podobě. Ani ona moc nenamluví, komunikuje pouze s rodiči a sestrou jinak mlčí. Svou sestru chrání a nenechá aby na ni někdo sáhl. Je velice inteligentní a složitá osobnost, funguje jako krotitel mladší Madari. Raději systematicky mučí a týrá psychicky své oběti než aby je surově, ale rychle zabíjela. Také neuznává žádné autority a to ani své rodiče a dělá si s oblibou co chce.
Schopnosti a kekkei genkai:
Ókamigan- už se s ním narodila a ovládá jej už v nízkém věky přibližně stejně jako Emi. Nic jiného v boji prakticky nepoužívá.
Sharingan- se u ní sice objevil v devíti letech, ale od té doby jej nepoužila. Nechtělo se jí a posléze jí byl i zakázán.
Vodní štít- má avšak funguje jako Gaarův což znamená, že ho nedokáže vypnout. Nevyčerpává však její chakru.
Katana- neumí s ní a ani se tomu nikdy učit nebude. Má základy s obyčejnou katanou a to jí stačí.
Flétna- je mistrní v hraní zvlášť hypnotickém. Umí zahrát mnohem krutější a děsivější písničky než její matka a vyžívá se v tom.
Styl boje: Genjutsu, ninjutsu...taijutsu nezvládá
Podstaty: Voda a vítr
Vesnická příslušnost: Mlžná a Temná
Zvláštnosti: Asseisha nejhůře zvládá sluneční svit, zatímco ostatní mohou na slunci normálně být pouze se slabšími účinky technik, Asseisha má ke svému vampirismu i alergii na slunce. I ona je prokleta větrem. Nosí pouze příjmení Kurokawa aby ani jeden z mocných rodů nezanikl.


Ikonky k novému layoutu-nekoukat!

19. prosince 2009 v 14:55 | Emi
Opovažte se! Já se nemužu dostat na layoutový blog takže je potřebuju hodit sem. Ale žádný očumování!!!

Prokleti měsícem-4.kapitola

12. prosince 2009 v 16:52 | Emi |  Prokleti měsícem
Je tu po dlouhé době další část. Co k ní? Upřímně nic se nedozvíte. Jsme a ještě chvilku budeme hlavně v představovacích kapitolách. Jediné napětí jsou tak pouze naznačené osudy některých hlavních hrdinek. Navíc tahle kapitolka je z pohledu té nejméně smysluplné dívky. Dnes se tedy pouze seznámíte s jedním pro budoucí příběh docela důležitým človíčkem. Hezké čtení a prosím hodně komentů ačkoli vím jak jsem teď sama nepořádná. Já to snad už brzy napravím. Arigato:-)

Andělé...

Volný design-Destiny

6. prosince 2009 v 0:57 | Emi


Tento lay je opět dělaný pro Kazumi. Sesmolila jsem ho teď a nevím jestli se to dá nazývat grafickým dílem. Každopádně jí se líbí. Jak vám? Pod perexem najdete i screen.|designed by Emi|
|All right are reserved 2010|http://michinoankoku.blog.cz|