Duben 2010

Friends

27. dubna 2010 v 22:33 | Emi
http://i639.photobucket.com/albums/uu119/Naruto-online/blog/ikona.gif ... ... ... ...
...

V očích vraha-2.kapitola

26. dubna 2010 v 22:24 | Emi |  V očích vraha
Emi píše
Tak jsem si říkala, že by bylo dobré zase něco napsat. Vždycky jsem otevřela Word a hned ho zase zavřela. Na Prokleté mám tuny nápadu, ale nechci je psát protože jsem vytočená. A to hlavně kvůli Amirce. Já chápu, že ne vždy člověk může. CVhápu, že nás může přestat blog bavit a chápu, že už se nechceme účastnit ani ničeho okolo. Co ale nepochopím je, že kvůli tomu budu ignorovat ty, co jsem na blogu poznala a ani neudám důvod. Je mi to fuk. Je to její věc, ať si do svědomí sáhne sama, ale v Prokletých už dlouho nepřežije a vezmu jednu z holčin, co jsem u přihlášek odmítla. To potom dám ještě vědět. Já mám ráda jednání na přímo a tohle mi dost vadí.
A teď k povídce. Tenhle díl není moc hezký a dávám mu 15+ a to hlavně protože prostě musím. To, že je to povídka na ItaSaku je hezké, ale jestli čekáte romantiku hned od začátku, tak se mýlíte. Ano, dřív jsem to tak psala a upřímně? S odstupem času vím, že se to nedá číst:-) Teď to bude jinak, vztahy se budou různě vyvýjet a budu se snažit dodržet co nejvíc skutečné charaktery postav. Tak už jen hezké čtení.

Prokleti měsícem-trailer

18. dubna 2010 v 17:30 | Emi |  Prokleti měsícem
Tak jsem ho konečně dodělala! Nevěříte? Já taky ne. Nestojí to za nic, ale já jsem příliš líná ho předělávat. Znáte mě. No nic pod perexem najdete video a chci komenty od těch, co se hlásily. Fakt mě štvete. Já musela asi dvě holčiny odmítnout aby vy jste se na to pak vykašlaly? Skutečně milé od vás...

Prokleti měsícem-16.kapitola

10. dubna 2010 v 21:03 | Emi |  Prokleti měsícem
Emi píše
Ták porušuju svou výhružku. A může za to Kaori! Poté, co prohlásila cituji: "To je jako když je celá třída po škole kvůli dvoum trotlům..." (přeberte si to po svém:-D) jsem teda řekla, dobře, udělám to jinak! Nedělá mi problém kohokoli zabít! Takže vám dávám čas do 20. kapitoly se ozvat, jinak je po vás! Na Trix se tento fakt nevztahuje jelikož na netu není a nemůže být! Já jsem do té povídky musela dvě nebo tři holky odmítnout, varovala jsem vás, že se vám nemusí líbit a chtěla jsem komenty už od začátku. O to víc mě to teď mrzí. No což, vy co to čtete si to užijte. Alespoň někdo. A děkujte Kurushimi a Kaori...

Jak se Emi snažila...

3. dubna 2010 v 22:58 | Emi |  Naše kecy, oznamy a věčné omluvy
A nevzniklo z toho absolutně nic. Myslela jsem, že akčně doženu resty v rubrice Požádejte si, ale z pod rukou mi nevyšlo nic, co by za něco stálo. Fajn dnes to vzdávám a to znamená, že do konce volna neudělám zase nic. Fajn proč ne. Vážně se vám moc omlouvám, mám plnou hlavu blbostí, ale nejsem schopna cokoli realizovat. Co se týká povídek rozhodla jsem se pro stávku. Žádnou další nezveřejním dokud k Prokletým nebude dostatečný počet komentů! Já chápu, že ne všichni můžete a proto na vás budu čekat. Je mi blbý doprošovat se hodnocení zvlášť od těch, co se aktivně hlásily, že chtějí být součástí a stejně teď ani nemám moc času. Já se kvůli vám nezblázním, když vy kvůli mě taky ne. Ostatně ve mě převládá hlavně Faith což je líný sobec, který nezná nic jiného než sarkazmus a všecko je pro něj otravné. Ale aby to nevyznělo jako, že na tenhle blog kašlu tak vás ujišťuji, že až si vymůžu, co chci, zase se vrátím. Ano snažím se vám tu zdlouhavě naznačit, že je to na vás. Rubriku Požádejte si asi uzavřu. Není na ní vůbec čas a jak zjišťuji taky není moc sranda dělat přesně to, co si řeknete. Prostě mi to moc nejde. Ti, co se dosud přihlásili o své nepřijdou, ale dál už tahle akce fungovat nebude. Omlouvám se, ale vidíte samy, že stejně nic z toho nedělám. Navíc mám teď od máti ultimátum na známky a jelikož nejsem zrovna génius tak se budu muset i učit, což je naprosto nesnesitelně otravné! Takhle to totiž dopadá, když se furt přemlouváte, že do tý školy fakt musíte jít a nakonec prosedíte dopoledne v kavárně... Konec výkecu. Moc se vám omlouvám, ale budete muset čekat dál a taky komentovat, protože jinak si postavim hlavu a vy s tím nic nenaděláte. Ostatně už jsem to nejedenkrát udělala:-)

Vaše neschopná Emi


|designed by Emi|
|All right are reserved 2010|http://michinoankoku.blog.cz|