Srpen 2010

Prokleti měsícem - 20.kapitola

30. srpna 2010 v 14:59 | Emi |  Prokleti měsícem
Emi píše
Tak jubilejní kapitola co? No, je tu díky Kurushimi (Ráchel). Nic moc se nedozvíte, ostatně je to z jejího pohledu a kdo povídky pravidelně čte, tak ví, že jediné, co se člověk v jejích pohledech dozví je, jaké by asi bylo žít na zámku:-D No nic, hezké čtení:-)

Nevítaná pomoc
.

Prokleti měsícem - 19.kapitola

30. srpna 2010 v 0:37 | Emi |  Prokleti měsícem
Emi píše
Tak jsem se dokopala něco napsat. Minule jsem schytala kritiku za nemastný a neslaný díl. Tak snad to dnes trochu vylepším. To, že to jedna čtenářka úplně nepochopila když nečetla díly předchozí řešit nebudu. Jestli se jí to nelíbí ať to nečte. Já ve skutečnosti prozradila jen to, co bylo třeba a kdybych řekla víc, není to ono. Je to kapitolový příběh, logicky vám neřeknu konec hned na začátku, co je to za pitomost? Přesto jsem se rozhodla něco navíc poodhalit už dnes. Na tuhle kapitolu jste si totiž měli ještě tak tři kapitoly počkat. No nic, hezké čtení přeji vám, a sobě zase co nejvíc smysluplných komentářů:-)

Ve vězení vlastní mysli...
.

Nová Generace - 15.kapitola

29. srpna 2010 v 23:11 | Emi |  Nová generace
Emi píše
Trochu delší kapitola než jste u mě zvyklí, ale já myslím, že zlobit se nikdo nebude. Ještě se dnes pokusím napsat něco dalšího ať tu furt není jen tohle. No nic, užijte si to a mám spešl vzkaz pro Rei-chan :-) Když už tolik oslavuje můj návrat, ráda bych kdyby mi napsala nějakou kritiku k povídkám abych věděla, že tu ještě pořád je i když bez blogu (fňuk)... No, já jí jednou ukecám! Tak... Pěkné čtení...

Akatsuki na cestách...
.

Řekni Nano...

29. srpna 2010 v 14:12 | Emi |  Doporučujeme
Emi píše
Není to tak dávno, co jsem narazila na anime s velmi zajímavým jménem. Bylo to na animaxu, v době největší noční nudy o jednom víkendu. Ačkoli byl díl celý předabovaný do češtiny, což prostě nevystojím, zaujal mě, hodně mě zaujal. Druhý den už můj vyhledávač trpělivě vypisoval stránky se všemi díly. Stačilo si jen vybrat a začít se dívat...
.

"Někteří lidé se modlí, já zapnu rádio..."

28. srpna 2010 v 19:43 | Emi |  Téma týdne
Emi píše
Spousta z Vás jistě zná 30 Seconds to Mars. A pokud máte alespoň minimální znalost angličtiny a zajímá Vás, co se v písničkách vlastně zpívá nebo v klipech mluví okolo, určitě větu z nadpisu článku moc dobře znáte...
.

Nová generace - 14.kapitola

25. srpna 2010 v 23:11 | Emi |  Nová generace
Emi píše
Tak další díl generace. Nemám teď čas psát tak dávám to, co jsem napsala během pauzy. Snad to neva. Alespoň vám trochu zvednu náladu před blížící se školou. Jaj taky se vám tam tak nechce jako mě?
.

Byl bys šťastnější?

23. srpna 2010 v 0:37 | Emi |  Jednorázovky
Emi píše
Toto dílko jsem sesmolila v záchvatu inspirace, který však trval sotva tři věty. Ano, nápad by byl a podle mě i zatraceně dobrý. Jak ke čtení, tak k psaní, tak k zamyšlení. Ale! Ale já si s ním asi neumím poradit. Vzniklo z toho cosi, co se jen vzdáleně podobá původnímu úmyslu. Mělo to být delší, rozvinutější, ale ať se k tomu vracím jak chci, nic už ze sebe nevymáčknu. No, máte to tady. Nemastnou, neslanou jednorázovku na téma Naruto a kdyby...

Nová generace - 13.kapitola

21. srpna 2010 v 11:37 | Emi |  Nová generace
Emi píše
Ohayo:-) Dnes odjíždím na celý den k babi, takže přihazuju něco hned po ránu, v dalších dnech už to bude spíš k večeru jelikož mi začíná soustřeďko. Jelikož byly prázdniny velice zábavné, tak mám předepsáno několik kapitol Nové generace. Na ostatní povídky však nezanevřu, nebojte:-) Tak hezké počtení a já jedu na čínu:-P
.
Když dojdou zásoby aneb mise zdravého rozumu

Ankokugakure no Sato

21. srpna 2010 v 0:16 | Emi
Aneb co se děje ve vesnici...
Zasvěcení ví, že mám v The Sims 2 vytvořenou svoji vesnici a v ní i některé z těch, co o to stáli. Tato sekce je určena právě jim. Jednou za nějaký čas, až se mi bude chtít, budu vydávat něco jako časopis, kde se dozvíte, co se ve vesnici děje a neděje. Kdo o tohle nemá zájem, ať to prostě ignoruje a nechá si své urážky pro sebe. Jak říkám, je to pouze pro "zasvěcené".


I. číslo//II. číslo//III. číslo//IV. číslo

Vaše milované adminky:

21. srpna 2010 v 0:02 | Emi

Emi Kurokawa (Uchiha)
Emi nebo také Faith či Akari má na starosti písmenka na tomto blogu. Vytváří jeho kabát a píše pro Vás povídky. V reálném světě studuje sportovní gymnázium a hraje hokej. Je flegmatická osobnost s neodolatelnou touhou prospat celý život. Je strašně líná a má věčně hlavu v oblacích. Často se u ní vyskytují záchvaty nekontrolovatelné praštěnosti a velice ráda si povídá se svými plyšáky. Zbožňuje také hudbu, ale zpívat nemůže. Její hlas je totiž tak strašný, že by zkazil i punk. Sleduje anime a mangu a to především Naruta. Za nejlepší anime/mangu však osobně považuje Nanu.

Její profil do povídek naleznete -> zde

Yuki Kazurumi (Hoshigaki)
Yuki má na blogu na starost tvorbu obrázků. Jelikož je velmi zdatná kreslířka, oživují její dílka tento jinak spíše písmenkový blog. Krom kreslení Yuki holduje anime a to opět hlavně Narutovi. Má velmi vytříbený vkus na hudbu a stejně tak i na filmy. Jen těžko u ní obstojí nekvalitní romantická komedie v hlavní roli s Paris a zápletkou, kterou znáte dopředu již podle obalu. Je také vášnivý čtenář. Povahově dost zvláštní osobnost o které nevíte, když sama nechce abyste si jí všimli.

Její profil do povídek naleznete -> zde

Hitsugi Midoryuu
Hitsugi není oficiální adminkou blogu a ani na něj nijak nepřispívá. Je však součástí všeho, co Yuki a Emi podniknou. Je maniak, co se týká zelené barvy a na své okolí působí jako pozitivní praštěný človíček. Když má svůj den, perlí každým slovem a v takkovém případě se nedoporučuje držet v ruce horký nápoj.

Její profil do povídek naleznete -> zde

Reálné/Fantasy - rozcestník

20. srpna 2010 v 23:20 | Emi

Prokleti měsícem (Reál/Upíři)
Děj: Osm obyčejných a krapet praštěných dívek ze střední školy v Los Angeles se rozhodne pro poslední, ale zato nejlepší strávené prázdniny jejich života. Cílem se však poněkud nešťastně stává tajemné a nebezpečné Rumunsko...

Žánr: Tajemno

Počet kapitol: ?

Postavy: Smyšlené postavy

Přístupnost: od 12-ti let (čistě z mého rozmaru:-D)

Stav:Rozepsaná

Inspirováno knihou... - rozcestník

20. srpna 2010 v 23:17 | Emi


Ztraceni v samotě (The Vampire Diaries)
Děj: Faith je na první pohled neobyčejná dívka. Její výstřední styl a osobité názory, které se ani nesnaží skrýt, však nejsou jediné, co si sebou přináší do Mystic Falls ve snaze začít nový život. (Nenavazuje na seriál, odehrává se až po všem, co se stalo v prvních dvou sériích)

Žánr: Černý humor, romantika, tajemno

Počet kapitol: 30

Postavy: Elena, Damon, Stefan, smyšlené a další ze seriálu...

Přístupnost: Všem

Stav: Rozepsaná

Smyšlené postavy v anime-rozcestník

20. srpna 2010 v 23:13 | Emi
Princezny z Temnot (Smyšlené postavy)
Děj:Po světě běhá 7 kunoichi které mají něco společného ale neví o tom až do doby než se jejich osudy začnou záhadně proplétat potom co jedna z nich nečekaně zmizí ze své rodné vesnice, ale mají se tyhle dívky opravdu setkat?

Žánr: Záhadné, Tragedie

Počet kapitol: 18

Postavy: Smyšlené postavy, Naruto postavy

Přístupnost: Všem

Stav:Dopsaná


Fallen Angels (An´ja a Emi)
Děj: Dvě dívky z neznámých končin a obrovskou silou se stávají hrozbou pro poklidný život ve vesnicích, ale proč? Nikdo kromě těch nejvyšších netušá co se děje a co ony? Pomstí se? A za co se mstí?

Žánr: Tragédie, Tajemno

Počet kapitol: 8

Postavy: An´ja, Emi

Přístupnost: Všem

Stav: Dopsaná
V srdci lásku... (Poděkování)
Děj:Kdysi byla bezcitnou shinobi. Dnes je bezcitnou troskou a a jelikož nemůže zemřít vzpomíná na ty jež ji opustili před mnoha staletími. Opravdu byla tak bezcitná? Kdo si našel místo v jejím srdci?

Žánr: Smutné

Počet kapitol: 10-dokončeno

Postavy: Smyšlené, Naruto postavy

Přístupnost: Všem

Stav:Dopsaná

Nová generace (Smyšlené postavy)
Děj:Mezi akatsuki už Konan dávno není jedinou dámou. Co se však stane když se v sídle krom žen, začnou množit i děti?

Žánr: Černý humor, Krutá realita

Počet kapitol: ?

Postavy: Smyšlené, Naruto postavy

Přístupnost: od 12-ti let

Varování: V této povídce se krom sarkastických poznámek, mnohdy nesmlouvavého černého humoru vyskytuje i občasný (v budoucnu docela častý) sprostý slovník!

Stav: Rozepsaná

Původní anime povídky-rozcestník

20. srpna 2010 v 23:01 | Emi

V očích vraha (ItaSaku)
Děj: "Můžeš být andělem mezi démony, oni se s Tebou budou smát a přijímat Tebou nabízené štěstí, pak ale pamatuj, že až do pláče bude Ti, Tvůj nářek se bude rozléhat pustou krajinou. To protože andělé vždy pláčou sami."

Žánr: Romantika

Počet kapitol: ?

Postavy: Naruto postavy

Přístupnost: Ještě uvidíme:-)

Stav:Rozepsaná

Když jsem byla malá, chtěla jsem být....upírem!

9. srpna 2010 v 20:17 | Emi |  Téma týdne
Emi tvoří
Ne, ještě se nevracím, tak dva týdny si budete muset na znovuzrození blogu počkat. Ale proto tu teď nepíšu. Nové téma týdne mě skutečně zaujalo, hodně zaujalo. Asi poprvé za celou dobu vím, co psát. Chci vám tedy ukázat svůj pohled na věc. Z některých mých povídek se to dá relativně snadno vyčíst, ale chystám se prostě vysvětlit svůj postoj.


|designed by Emi|
|All right are reserved 2010|http://michinoankoku.blog.cz|